Ota yhteyttä

Irja Hirsinummi
Johtava Veroasiantuntija, HN, HT, KLT
Puh. +358 400 514904
irja.hirsinummi@laskentatieto.fi

Reeta Hirsinummi
Toimitusjohtaja, KTM, KLT
Puh. +358 44 5401142
reeta.hirsinummi@laskentatieto.fi

Tuula Peltonen
Johtava asiantuntija, KTM, KLT
Puh. +358 400 995652
tuula.peltonen@laskentatieto.fi

Sonja Eura
Asiakasvastuullinen kirjanpitäjä, KLT
Puh. +358 400 995640
sonja.eura@laskentatieto.fi

Ritva Tarnanen
Asiakasvastuullinen kirjanpitäjä, KLT
Puh. +358 400 995643
ritva.tarnanen@laskentatieto.fi

Henna Westerholm (äitiyslomalla)
Asiakasvastuullinen kirjanpitäjä
Puh. +358 400 995649
henna.westerholm@laskentatieto.fi

Elina Kontto
Asiakasvastuullinen kirjanpitäjä
Puh. +358 40 1587758
elina.kontto@laskentatieto.fi

Minna Latvala
Asiakasvastuullinen kirjanpitäjä, KLT
Puh. +358 400 995648
minna.latvala@laskentatieto.fi

Teija Seppänen
Asiakasvastuullinen kirjanpitäjä, KTM, KLT
Puh. +358 400 995653
teija.seppanen@laskentatieto.fi

Mervi Virolainen
Asiakasvastuullinen kirjanpitäjä, KLT
Puh. +358 400 995656
mervi.virolainen@laskentatieto.fi

Jaana Merilehto
Asiakasvastuullinen kirjanpitäjä
Puh. +358 400 995651
jaana.merilehto@laskentatieto.fi

Satu Raumanen
Asiakasvastuullinen kirjanpitäjä, tradenomi
Puh. +358 40 661 7790
satu.raumanen@laskentatieto.fi

Sirpa Haaranen
Asiakasvastuullinen palkanlaskija
Puh. +358 400 995641
sirpa.haaranen@laskentatieto.fi

Sirpa Koski
Palkkahallinnon neuvonantaja, PHT, tradenomi
Puh. +358 400 995647
sirpa.koski@laskentatieto.fi

Minna Hirsimäki
Asiakasvastuullinen palkanlaskija, kirjanpitäjä, tradenomi
Puh. +358 400 995642
minna.hirsimaki@laskentatieto.fi

Päivi Vähämäki
Asiakasvastuullinen kirjanpitäjä ja palkanlaskija
Puh. +358 400 995650
paivi.vahamaki@laskentatieto.fi

Michelle Mangold
Taloushallinnon assistentti
michelle.mangold@laskentatieto.fi

Riitta Kuusela
Asiakasvastuullinen palkanlaskija
Puh. +358 400 995644​
riitta.kuusela@laskentatieto.fi


Laskentatieto Oy Irja Hirsinummi

Osoite

Yliopistonkatu 33 G 122
20100 Turku

Puhelin

(02) 4100 300